richard mille replica https://www.richardmillecase.com/ fake hublot https://www.businesshublot.com https://www.travelhublot.com fake hublot watches musichublot.com replica hublot newshublot.com replica hublot hublot big bang replica https://www.loanshublot.com
Zażywanie narkotyków a zaburzenia wzwodu

Zażywanie narkotyków a zaburzenia wzwodu

Na sprawność seksualną u mężczyzn wpływa cała masa zróżnicowanych czynników. Sporo osób błędnie uważa, że zanik sprawności seksualnej jest czymś naturalnym, co pojawia się wraz z wiekiem. To nieprawda. Zachowując zdrowy styl życia można cieszyć się dobrą erekcją nawet po 50-tce. Czynników, które przyczyniają się do obniżenia sprawności w łóżku, jest bardzo wiele. Jeden z najważniejszych zabójców męskiej potencji to substancje odurzające, a w szczególności narkotyki. Oczywiście, świadomość społeczeństwa na temat ogromnych szkód, które powodują narkotyki, jest coraz większa. Systematyczne zażywanie narkotyków może w bardzo negatywny sposób oddziaływać na sferę seksualną. Bardzo wielu mężczyzn stosujących narkotyki w sposób systematyczny szybko nabawiło się zaburzeń wzwodu. Oto artykuł w którym omawiamy, jak narkotyki obniżają sprawność seksualną u mężczyzn. Zapraszamy do lektury.  

Zaburzenia erekcji – powód do wstydu? 

Wielu mężczyzn bardzo niechętnie przyznaje się do swojej przypadłości, jaką są zaburzenia wzwodu. To ogromny błąd. Należy zdawać sobie sprawę z tego, że takie zaburzenie nie jest powodem do wstydu. Jest to dolegliwość taka sama jak każda inna, z którą należy zgłosić się do lekarza specjalisty. Niestety, mimo apeli lekarzy niewielu mężczyzn chce rozmawiać o swoim problemie z doświadczonym specjalistą. Statystyki wskazują, że na całym świecie problem niskiej potencji dotyka przeszło 150 milionów mężczyzn. W samej Polsce niska potencja jest dolegliwością 3,5 milionów panów. Przyczyn, które powodują wystąpienie niskiej potencji, jest bardzo wiele. 

Niektórzy sądzą, że zaburzenia wzwodu to rzecz naturalna, z którą trzeba pogodzić się wraz z wiekiem. To nieprawda,. Równie dobrze niska potencja może dotknąć mężczyznę w bardzo młodym wieku. Najważniejszy jest styl życia, który prowadzimy. Bardzo mocno narażeni na pogorszenie sprawności seksualnej są ci panowie, którzy stosują narkotyki oraz inne substancje odurzające. Warto wiedzieć, że istnieje także szereg innych czynników wywołujących pogorszenie sprawności seksualnej, np. zaburzenia w anatomii prącia, stres czy lęk. Tylko wykwalifikowany lekarz, np. androlog lub seksuolog, jest w stanie przeprowadzić odpowiednie badania diagnostyczne oraz zaproponować taką metodę leczenia, dzięki której pacjent w stosunkowo szybkim czasie będzie mógł ponownie cieszyć się dawną sprawnością seksualną. 

Narkotyki a męska sprawność seksualna 

Niektórzy sądzą, że narkotyki nie obniżają sprawności seksualnej, a wręcz przeciwnie – znacznie ją poprawiają. To oczywiście nieprawda. W największym stopniu atrybut męskości wyniszczają narkotyki twarde takie jak kokaina czy heroina, jednak prawdziwe spustoszenie w organizmie mogą też wywołać te substancje, które uważa się powszechnie za niegroźne. Do obniżenia sprawności seksualnej mogą też przyczynić się inne używki, na przykład alkohol czy wyroby tytoniowe. 

Najnowsze wyniki badań wskazują, że ryzyko wystąpienia zaburzeń wzwodu znacząco wzrasta wtedy, gdy mężczyzna jednocześnie pali papierosy, spożywa narkotyki oraz alkohol. Warto wiedzieć, że na męską sferę seksualną w dużym stopniu oddziałują także leki, przede wszystkim antydepresanty, leki hormonalne oraz leki stosowane w zwalczaniu groźnych chorób serca.